Aktuality

paní ředitelka_foto

Dne 11. 5. 2021 zemřela ve věku 63 let druhá ředitelka škol Evangelické akademie v Brně Hana Svobodová. Naši školu vedla v letech 2003–2017 a významně se podílela na jejím založení v roce 1995. S velkým nasazením se zasloužila o vybudování prostor školy v Brně-Líšni. Profesní i lidská výchova budoucích zdravotníků byla její srdcovou záležitostí. Po celou dobu svého působení na naší škole jí velmi záleželo na tom, aby naši absolventi byli pro svoje povolání kvalitně připraveni. Nutno říct, že se jí to dařilo.

Jsme vděčni, že nám bylo dopřáno jít s ní kus její životní cesty. Velmi si vážíme jejího příkladu lidského jednání, férovosti a čestného přístupu. A také statečnosti, s jakou čelila výzvám, který život přinášel

Pohřební bohoslužba s poděkováním za její život proběhne v sobotu 15. května 2021 ve 14 hodin v evangelickém kostele v Nosislavi.