Aktuality

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ONLINE ČTVRTEK 11.2.

Zveme Vás na další virtuální Den otevřených dveří na naší škole, který se koná ve čtvrtek 11.2.2021. Od 13:00 do 17:00 vám budeme plně k dispozici na uvedeném odkazu.
Rádi vás poznáme a  zodpovíme veškeré vaše dotazy.
Připojte se, těšíme se na vás!
https://teams.microsoft.com/den otevrenych dveri

Více

JEDEN DEN STŘEDOŠKOLÁKEM 1.-12.února

Zveme vás co nejsrdečněji na tradiční Jeden den středoškolákem, který tentokrát přizpůsobujeme současným podmínkám. Nebude se jednat pouze o jeden den, ale v termínu od 1. do 12. února 2021 vás pozveme k nahlédnutí do naší výuky prostřednictvím aplikace Teams. Více info po rozkliknutí příspěvku

Více

DISTANČNÍ VÝUKA OD 4. LEDNA 2021

Z rozhodnutí ministra školství bude od 4.1.2020 výuka realizována výhradně distanční formou. Povoleny jsou pouze praxe ve zdravotnických zařízeních pro zdravotnické obory. Více po rozkliknutí příspěvku.

Více

NOVOROČNÍ PŘÁNÍ PANÍ ŘEDITELKY

Paní ředitelka Renáta Michálková natočila novoroční přání, v němž děkuje studentům a kolegům za nasazení v mimořádném roce 2020 a vyslovuje svá přání do roku příštího. Video ke shlédnutí https://youtu.be/te4H7_Tt6zY

Více

VIDEO ZDRAVKY: ŠKOLY, KTEROU STOJÍ ZA TO STUDOVAT!

Tento rok je plný výzev. Jednou z nich je představit naši školu uchazečům o studium. Děkujeme našim studentům i kantorům, že se stali tváří naší školy. A jaké studenty naše škola přitahuje? Ty, kteří chtějí pomáhat ostatním, být užiteční, rozumějí síle slova i léčivého doteku. 
Jsme rádi, že takové studenty máme, jak je vidět ve videu: https://youtu.be/_KrU7izLV2Q

Více

POŽEHNANÉ VÁNOCE 2020

Milí přátelé,
moc vám všem přejeme, ať vám v tom
letošním zšeřelém adventním čase
do otázek, únavy a temnot zasvítí
Boží světlo pokoje a naděje.
Požehnané Vánoce 2020!
Školy Evangelické akademie v Brně

Více

SEDM DŮVODŮ PROČ STUDOVAT U NÁS

Přemýšlíš, kam po „základce“ a rád/a pomáháš lidem? Nebo už máš výuční list a hledáš „nástavbu“?
Tady je sedm důvodů, proč zvolit právě naši školu!

Více

CHCEME UDĚLAT RADOST! Něco být nemůže – mnoho dobrého se stát může!

I když letos nemůžeme mít školní vánoční bohoslužbu a dobročinný jarmark, i tak můžeme dávat, můžeme potěšit. Můžeme udělat radost někomu ve svém okolí.
KOMUKOLI  osamělé sousedce, svému unavenému praktickému lékaři, kamarádce, která už neví, kde jí hlava stojí, sousedovi, který se sám stará o své děti, paní na poště…
ČÍMKOLI  potěšit může třeba vánoční kaktus, směs oříšků, výzdoba, voňavý balíček překvapení, zazpívaná koleda pod oknem, svíčka… (více po rozkliknutí příspěvku)

Více