Aktuality

INFORMACE K MIMOŘÁDNÉ SITUACI

ode dne 11.3.2020 nařizuje Ministerstvo zdravotnictví mimořádné opatření k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID -19 způsobeného novým koronavirem. V této souvislosti se od zítřka zakazuje osobní přítomnost žáků ve vzdělávání. Více po rozkliknutí příspěvku

Více

JSME ZAPOJENÍ V PROJEKTU HOBIT! A UŽ MÁME I BRONZOVÉ OCENĚNÍ

HOdina BIologie pro živoT. Smyslem programu HOBIT je předat žákům zcela jednoduché informace, které vedou k záchraně života při vzniku srdečního a mozkového infarktu. Program HOBIT realizuje Cerebrovaskulární tým Mezinárodního centra klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

Více

PROJEKT SETKAVÁRNA VE SPOLUPRÁCI S ADROU

Jsme hrdí na to, že studenti naší školy se letos rozhodli zapojit do projektu SetKavárna ve spolupráci s brněnským dobrovolnickým centrem Adra. Jde o projekt, ve kterém vůně kávy, čaje propojuje generace.  Každý týden se pravidelně setká několik dobrovolníků z řad našich studentů se seniory, kteří žijí v Domově pro seniory v Brně na Věstonické ulici.

Více

SEDM DŮVODŮ PROČ STUDOVAT U NÁS

Přemýšlíš, kam po „základce“ a rád/a pomáháš lidem? Nebo už máš výuční list a hledáš „nástavbu“?
Tady je sedm důvodů, proč zvolit právě naši školu!

Více

PODĚKOVÁNÍ ZA DARY DO TOMBOLY

Srdečně děkujeme všem, kteří nám přispěli dárkem do tomboly. ​V letošním roce bylo v tombole na lednovém školním plese opět už tradičně téměř 250 cen. Seznam sponzorů po rozkliknutí příspěvku.

Více

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ MÁME ÚSPĚŠNĚ ZA SEBOU.

děkujeme Vám všem, kteří jste se zúčastnili Dne otevřených dveří. Poděkování patří také našim žákům, současným i bývalým, kteří spolu s vyučujícími Den otevřených dveří zajišťovali. Více včetně fotogalerie po rozkliknutí příspěvku.

Více