Aktuality

STUDENTSKÝ PROJEKT S PODPOROU EVROPSKÉHO SBORU SOLIDARITY

Nestůjte a pomozte je projekt pro širokou veřejnost. Studenti se snažili povzbudit lidi k pomáhání druhým a zbavit je strachu z nepříjemných situací, kterými mohou být nehody, zranění jak doma tak při sportu, ale také náhlé zdravotní problémy. Svou činností se pokusili zvýšit povědomí veřejnosti, jak se zachovat v krizové situaci, také ji poučit, jak nehodám předcházet a případně jak sám sebe chránit. Díky jednotlivým akcím, které v průběhu projektu zrealizovali, se povedlo pozvednout sebevědomí občanů, aby se nebáli pomoci ostatním a zachovali klid.

Více

ÚŘEDNÍ HODINY O PRÁZDNINÁCH

pátek 26. července 2019
úterý 6. srpna 2019
úterý 20. srpna 2019
úterý 27. srpna 2019

vždy v čase 9-11 a 13-14

Nebo jindy po předchozí domluvě.

Více

2. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ DO OBORU PRAKTICKÁ SESTRA

Ještě máme několik málo volných míst do maturitního oboru Praktická sestra! Ředitelka školy proto vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení. Na Vaše přihlášky se budeme těšit do 31.5.2019. Zároveň prosíme o dodání výsledků z jednotné přijímací zkoušky.

Více

2. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ DO OBORU OŠETŘOVATEL

Ředitelka školy vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení do oboru Ošetřovatel. Přihlášky můžete podávat do 22.5.2019, motivační pohovor se bude konat 29.5.2019. Více info po kliknutí na nadpis tohoto příspěvku.

Více