Renáta Michálková

Renáta Michálková

ředitelka školy

Barbora Holá

Barbora Holá

zástupkyně ředitelky, učitelka ZSV

Benjamín Skála

Benjamín Skála

hospodář školy

Marta Židková

Marta Židková

školní kaplanka

Tereza Benešová

Tereza Benešová

učitelka odborných předmětů

Jana Cahová

Jana Cahová

učitelka odborných předmětů

Petra Juřeníková

Petra Juřeníková

metodická vedoucí odborných předmětů a vedoucí učitelka odborných praxí pro zdravotnické obory

Renáta Králová

Renáta Králová

učitelka anglického jazyka, třídní A2

Zuzana Pospíšilová

Zuzana Pospíšilová

učitelka odborných předmětů, třídní učitelka OŠ1

Blanka Ráčková

Blanka Ráčková

učitelka anglického jazyka

Magdaléna Seiterová

Magdaléna Seiterová

učitelka odborných předmětů

Oldřiška Skotáková

Oldřiška Skotáková

učitelka odborných předmětů

Jarmila Skoumalová

Jarmila Skoumalová

učitelka odborných předmětů, metodik prevence rizikového chování, třídní učitelka A4

Zdeněk Slouka

Zdeněk Slouka

učitel anglického a německého jazyka

Eva Stoklasová

Eva Stoklasová

učitelka matematiky, fyziky a chemie; třídní učitelka A1

Lukáš Svitavský

Lukáš Svitavský

učitel tělesné výchovy, základů ekonomiky, biologie a ekologie

Dagmar Škrabalová

Dagmar Škrabalová

Metodická vedoucí odborných předmětů a vedoucí učitelka odborných praxí pro obor Sociální činnost, třídní učitelka OŠ3

Radka Štelclová

Radka Štelclová

učitelka českého jazyka a literatury, třídní NA2

Miroslava Šťastná

Miroslava Šťastná

učitelka odborných předmětů, třídní učitelka třídy NA1

Eva Švecová

Eva Švecová

učitelka psychologie, pedagogiky a základů společenských věd

Alena Ukropcová

Alena Ukropcová

učitelka odborných předmětů, třídní učitelka OŠ2

Petra Urbánková

Petra Urbánková

učitelka odborných předmětů

Marie Vaníčková

Marie Vaníčková

učitelka českého jazyka a literatury, dějepisu a ZSV, třídní učitelka A3

Pavla Vodičková Cvanová

Pavla Vodičková Cvanová

učitelka informačních a komunikačních technologií

Lucie Young

Lucie Young

učitelka odborných předmětů